Rugsėjo 1-oji
2020-08-25
Rugsėjo 1-oji

Jau greitai vėl visi susitiksime.  Labai gaila, tačiau kol kas negalėsime bendrauti ir kontaktuoti su draugais iš kitų grupių. Žaisime, valgysime savose grupėse, sportuosime lauke atskirose erdvėse.

Rugsėjo 1 – osios šventės pramogos vyks TIK vaikams grupėse. Pradžia - 9.30 val..

Informuojame Jus, kad esant ekstremaliai situacijai šalyje vadovaujamės Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2020-06-16 sprendimu Nr. 1487 “Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų”.

• Visų grupių darbo laikas: 7:20 val. iki 17:45 val.
  • Prailginto darbo laiko grupės nėra.
  • Tėvai vaikus į lopšelį-darželį turi atvesti nuo 7:20 val. iki 8:30 val.
  • Pasiimant vaiką informuoti grupės mokytoją telefonu apie atvykimą, kad mokytojas pradėtų ruošti vaiką (aprengti) išleisti į namus.
  • Tėvams į grupes eiti draudžiama.
  • Vaikus mokytojos priima ir išleidžia tambūruose prie įstaigos durų.

MALONIAI PRAŠOME TĖVELIŲ LAIKYTIS NUSTATYTO ĮSTAIGOS DARBO LAIKO.

Kadangi įstaigoje šiuo metu yra pradėti renovacijos darbai, siekiant vaikų saugumo, tam tikra teritorijos dalis bus atitverta, tad galimi nepatogumai vaikams patenkant į įstaigą. Įstaigoje veiks trys įėjimai, prie kurių bus pateikta informacija kokių grupių vaikai prie kurių įėjimų bus pasitinkami/išleidžiami.

Taip pat, norime PRIMINTI, kad ekstremalios situacijos metu, švietimo įstaigoms lieka galioti šie reikalavimai:

• Į įstaigos vidų tėvams, globėjams eiti draudžiama, vaikučius palydi tik iki darželio durų.
  • Pasiėmus vaikus, tėveliai turi iš karto palikti įstaigos teritoriją, joje nesibūriuoti.
  • Išimtinais atvejais, būriuojantis privaloma laikytis saugaus atstumo.

Šie LR ekstremalių situacijų vadovo reikalavimai galioja ekstremalios situacijos metu.

Kuomet gausime naujus nurodymus, iš karto Jus informuosime.

Dėkojame už supratingumą!

Informacija bus pildoma