"Nenustok šokti!"

Š. m balandžio 26 - gegužės 2 dienomis mūsų įstaigos "Ąžuoliukų" grupės mergaitės su "Pavasarinių gėlių šokiu" dalyvavo Lietuvos asociacijos "Gimnastika visiems" organizuotame virtualiame projekte-renginyje "Nenustok šokti!".

Norėdami peržiūrėti filmuką SPAUSKITE ČIA

Su Mamyčių diena

Padovanok gėlę MAMAI iš senelių namų

Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ ugdytiniai prisijungė prie gerumo akcijos „Padovanok gėlę MAMAI iš senelių namų“. Mamos diena bus labiau ypatinga, suteiks džiaugsmo gražūs žodžiai, pagarba, šiluma ir meilė. Tikimės, jog ir mūsų darželio vaikų dovanojami kūrybiniai darbeliai praskaidrins vienišų senolių kasdienybę.

Norėdami peržiūrėti fotogaleriją SPAUSKITE ČIA

Aktuali informacija susipažinimui

Aktuali informacija susipažinimui:

„Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. spalio 15 d. sprendimo Nr. T-454 „Dėl Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo: