Festivalio - konkurso „Pagrokim 2022“ muzikinė edukacija
2022-12-12
Festivalio - konkurso „Pagrokim 2022“ muzikinė edukacija

Lapkričio 30 d. „Klevelių“ grupės vaikai vyko į Kauno ikimokyklinių įstaigų muzikos mokytojų draugijos organizuotą instrumentinės muzikos festivalio-konkurso „Pagrokim 2022“ muzikinę edukaciją. Edukaciją vedė mokytojas ir perkusijos studijos „Afrikos būgnai“ įkūrėjas - Gediminas Mačiulskis. Šis entuziastingas žmogus noriai pasidalijo savo žiniomis apie afrikietišką muziką ir pristatė iki šiol nei regėtus, nei girdėtus mušamuosius instrumentus: djembe, kenkeni, sangban, dunun, balafonu. Vaikams didžiausią įspūdį paliko balafonas, sužavėjęs savo itin paslaptingu skambesiu. Kartu atlikome kūrinį “Jambo buana“. Turėjome puikią progą susipažinti su Vakarų Afrikos muzikos paveldu - būgnais! Dalinamės akimirkomis.

Norėdami peržiūrėti fotoalbumą SPAUSKITE ČIA