Anglų kalbos pamokėlė

Mieli tėveliai, lopšelis-darželis “Ežiukas” dalyvauja Erasmus+ projekte “Žmogaus teisės/Europa” Projekto tikslas - susipažinti su įvairiomis kultūromis, jų tradicijomis. Maloniai kviečiame, turint galimybę, šį šeštadienį t.y. kovo 23 d. 11.55 atvykti į anglų kalbos pamokėlę. Adresusu: Šv. Gertrūdos g. 18A II aukštas, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija Centras In LT. Vaikai turės galimybę pabendrauti su užsieniečiais vaikais(migrantais, pabėgėliais), pašokti, pažaisti. Su vaikučiais bus ir mūsų lopšelio-darželio pedagogai. Iki susitikimo šeštadienį!

Lietuvos Mažųjų žaidynės

Kauno lopšelio-darželio "Ežiukas" atstovai - "Šermukšnėlių" ir "Kaštonėlių" grupių vaikai dalyvavo antrajame Lietuvos Mažųjų žaidynių etape, kuris vyko Kauno lopšelyje-darželyje "Klevelis". Vaikus ruošė ir lydėjo į neformalaus ugdymo kūno kultūros mokytoja Vilma Povilionienė ir auklėtoja Laimutė Zaleckienė. Penktus metus iš eilės organizuojamos žaidynės kasmet sulaukia vis didesnio dėmesio.

Trikrepšio festivalis

Jau kelis metus iš eilės mūsų įstaiga jungiasi prie Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA), LTOK Kauno apskrities tarybos, Lietuvos sporto muziejus inicijuoto Respublikinio ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalio, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalio tikslas - perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą.