Kūrybinės dirbtuvės "KALĖDŲ EGLUTĖ"
2019-12-05
Kūrybinės dirbtuvės "KALĖDŲ EGLUTĖ"

VISUS, VISUS MALONIAI KVIEČIAME

prisidėti prie ugdymo aplinkos gražinimo ir drauge su vaikučiais pagaminti kūrybinį darbelį

„KALĖDŲ EGLUTĖ”

Eglutes galite gaminti iš gamtinių medžiagų (šakelių, kankorėžių, eglišakių), taip pat pakeldami antram gyvenimui antrines žaliavas (pvz. popierių, įvairių dydžių kartotines dėžutes, pieno ir sulčių kartoninius pakelius, įvairius indelius, plastikinius butelius, jų kamštelius, sagas, vienkartinius plastikinius šaukštelius, šiaudelius ir kitus daiktus), išskyrus pavojingas atliekas (cheminėmis medžiagomis užterštos pakuotės ir medžiagos, buitinės chemijos produktai ir kt.). Eglutės gali būti iš netradicinių medžiagų, puoštos netradiciniais žaislais, dekoracijomis. Tinkamos naudoti visos jūsų pasirinktos priemonės ir medžiagos.

Darbelius prašome atnešti į savo darželio grupę

Iš anksto dėkojame!