Lietuvos EKO mokyklų tinklas
2022-01-28
Lietuvos EKO mokyklų tinklas

Naujų technologijų plėtra, ekologiniai iššūkiai skatina mąstyti apie ekologinio ugdymo poreikį, sveiko gyvenimo kokybę, būtinybę ugdyti atsakingą, sveiką, gebantį gyventi darnoje su aplinka, ekologinėmis kompetencijomis pasižymintį žmogų. Siekiant ugdyti švietimo įstaigos bendruomenės sąmoningumą, kaip elgtis atsakingai, tausoti gamtinius ir energinius išteklius, ugdyti vaikų/mokinių ekologines kompetencijas, sveikos gyvensenos ir aplinkos puoselėjimo bei kūrimo vertybines nuostatas, dalytis ekologinio ugdymo patirtimi tarp įstaigų: keistis informacija, skleisti gerąją darbo patirtį, ieškoti bendradarbiavimo partnerių. Džiaugiamės, kad galime pasidalinti – Kauno lopšelis- darželis „Ežiukas“ prisijungė prie LIETUVOS EKO MOKYKLŲ TINKLO. Lietuvos Eko mokyklų tinklas įkurtas 2016 m. balandžio 25 d. Nacionalinės pamokos „Eko idėjos Lietuvai 2016“ metu. Tinklo paskirtis burti ugdymo įstaigas, kuriose siekiama darnos su supančia aplinka, puoselėjamos ekologinės aplinkos kūrimo idėjos, ugdomos bendruomenės ekologinės kompetencijos.

Norėdami paskaityti plačiau SPAUSKITE ČIA