2021-03-21

Vanduo ir gerovė!

Lopšelio-darželio „Ežiukas“ bendruomenė šūkiu „Vanduo ir gerovė!“ tęsia Pasaulinės vandens dienos šventinę veiklą. Žmogaus gerovė plačiąja prasme reiškia viską, kas svarbu žmonių gyvenimui, pradedant pagrindiniais žmogaus išgyvenimui reikalingais elementais (maistu, vandeniu, pastoge) iki aukščiausio lygio asmeninių tikslų pasiekimo ir dvasinių tikslų išsipildymu. Mūsų mažieji diskutavo apie vandens svarbą žmogaus gyvenimui, kodėl kūnas negali funkcionuoti be jo. Surengėme vandens degustaciją, ragavome, kaip citrinos, apelsino skiltelė vandeniui suteikia kitokį skonį, taip pat išbandėme keletą žolelių (mėtų), kad pajustume skonių įvairovę. Kitas labai svarbus vandens aspektas yra sanitarija ir higiena, ypač atsižvelgiant į COVID-19 pandemiją. Mūsų vaikai - rankų plovimo superherojai! Kita diskusijų ir užsiėmimų tema buvo vanduo ir laisvalaikis. Vaikai pasakojo savo istorijas, dalijosi prisiminimais apie linksmą šeimos praleidimo laiką šalia upės, jūros ar ežero, žaidimus žaidžiant pajūryje ar tiesiog mėgaujantis atpalaiduojančiu bangų garsu. Labai svarbu suprasti, kad vanduo turi estetinę, istorinę ir archeologinę vertę tautos paveldui. Mažieji kalbėjo apie tai, kad mūsų gimtąjį Kauną supa dvi didžiausios Lietuvos upės - Nemunas ir Neris; o šių upių santakoje yra mūsų mūrinė Kauno pilis. Vėliau vaikai sukūrė savo albumą „Pasaulis, vanduo ir aš“.

#Pasaulinėvandensdiena #WorldWaterDay #Water2me

Norėdami peržiūrėti fotogaleriją SPAUSKITE ČIA