2021-03-16

Mokslas, bandymai, atradimai - labai įdomu!

Visiems vaikams patinka žaisti su vandeniu ir mokytis žaidžiant. Šiandien, dalyvaudami Pasaulinės vandens dienai skirtuose užsiėmimuose surengėme įdomių edukacinių eksperimentų, pakvietėme ir tėvelius kartu su vaikučiais pasinerti į ieškojimus. Daiktų plaukimas ir grimzdimas vandenyje yra smagi patirtis, kurią vaikai gali tirti. Tad naudodami paprastus vandens padėklus (indus), plūduriuojančius bei skęstančius daiktus pasiūlėme vaikams žaisti, eksperimentuoti, tyrinėti ir aptarti, kodėl ir kaip skirtingi daiktai plaukia ar skęsta vandenyje. Mažiausieji su tėveliais kūrė nuostabius „Svajonių laivus” ir juos plukdė. Žaismingos veiklos suteikė naujų įspūdžių, skatino norą sužinoti, išmokti ieškant informacijos, eksperimentuojant: vaikai siūlė idėjas, stebėjo, prognozavo, sprendė problemas, vertino, lygino ir samprotavo, pasakojo bei svarstė apie veiklos eigą, apie savo patirtį ir išgyvenimus.

#Pasaulinėvandensdiena #WorldWaterDay #Water2me

Norėdami peržiūrėti fotogaleriją SPAUSKITE ČIA