Akcija „Dovana medicinos darbuotojams – baltos gėlės lange“
2020-04-27
Akcija „Dovana medicinos darbuotojams – baltos gėlės lange“

„DOVANA MEDICINOS DARBUOTOJAMS – BALTOS GĖLĖS LANGE“ – siunčia Respublikos švietimo įstaigos

Peržiūrėti VIDEO

Kauno lopšelis-darželis „Ežiukas“; Alytaus lopšelis-darželis „Pasaka“; Birštono vaikų lopšelis-darželis ,,Vyturėlis“; Jonavos lopšelis-darželis „Bitutė“; Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Žilvitis“; Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla; Kauno lopšelis-darželis „Rasytė“; Kauno vaikų darželis „Dvarelis“; Kauno lopšelis-darželis „Varpelis“; Kauno lopšelis-darželis „Sadutė“; Kauno lopšelis-darželis „Saulutė“; Kauno lopšelis-darželis „Vaidilutė“; Kauno lopšelis-darželis ,,Židinėlis“; Kauno lopšelis-darželis ,,Klevelis“; Kauno lopšelis-darželis „Pušaitė“; Kauno raj. Domeikavos gimnazija, Užliedžių skyrius; Kauno raj. Raudondvario lopšelis-darželis ,,Riešutėlis“; Kėdainių lopšelis-darželis ,,Varpelis“; Kretingos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“; KTU: Kauno Technologijos Universitetas; Mažeikių lopšelis-darželis „Gintarėlis“; Panevėžio lopšelis-darželis „Papartis“; Panevėžio lopšelis–darželis „Draugystė“; Radviliškio Vaižganto progimnazija; Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla; Raseinių lopšelis-darželis „Liepaitė; Šiaulių lopšelis-darželis ,,Rugiagėlė“; Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis“; Šiaulių raj. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“; Šiaulių raj. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla; Kairių lopšelis-darželis ,,Spindulėlis“; Širvintų lopšelis-darželis „Boružėlė“; Švenčionių lopšelis-darželis „Gandriukas“; Telšių lopšelis-darželis „Žemaitukas“; Turgelių ,,Aistuvos“ gimnazija; Utenos raj. Užpalių g-jos ikimokyklinė grupė; Vilniaus lopšelis-darželis „Berželis“; Vilniaus lopšelis-darželis „Žiogelis“; Vilniaus lopšelis-darželis „Žuvėdra“; Visagino lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“.